OFERTY SYLWESTROWE
sylwester Zakopane      Sylwester w górach
sylwester Gdańsk      Sylwester morze
sylwester Mazury      Sylwester Mazury
sylwester Wrocław      Sylwester zagranica
sylwester Warszawa      Sylwester Warszawa
sylwester Kraków      Sylwester Kraków

POMYSŁY NA SYLWESTRA
sylwester słowacja      Słowacja sylwester
sylwester narty      sylwester na stoku
sylwester zakopane      sylwester Zakopane
sylwester agroturystyka      sylwester za miastem
sylwester tropiki      tropiki sylwester
sylwester wrocław      sylwester Wrocław

ZNAJDŹ TANI SYLWESTER


PRZYDATNE SERWISY
Ci, którzy skuszą się na wczasy rumunia tanio z pewnością nie będą żałowali

Wielu Polaków marzy, aby spędzić tanie wczasy meksyk na plażach Riwiery Naya

W tym sezonie wycieczka religijna do Jerozolimy wiąże się ze sporym ryzykiem

Nie wszyscy wiedzą, że tanie suknie wieczorowe kosztują najdrożej

Dla wielu Polaków wakacje z prawem jazdy to idealny sposób, aby odzyskać utracone prawko

Oferta rpa wycieczka objazdowa pomimo wysokiej ceny jest bardzo popularna w naszym krajuSYLWESTER - w Warszawie

Wybierając się w sylwestrową noc z domu, warto prześledzić propozycje klubów, restauracji, kin, teatrów oraz hoteli. Jeśli jednak żadna z ofert nie przypadnie nam do gustu, mamy szansę wybrać się na imprezę domową w gronie znajomych, spędzić noc przed telewizorem lub zasnšć jeszcze przed północą z nadzieją, że nadchodzšcy rok będzie dla nas szczęśliwszy, jeśli idzie o atrakcje. Sylwester Warszawa już wkrótce.
Do szalonej zabawy sylwestrowej przygotowują się warszawskie kina. Multikino przygotowało specjalnie na te okazję imprezę gangsterską utrzymaną w klimacie lat 30. Biorący w niej udział goście powinni przebrać się w stroje z czasów prohibicji. W menu: kuchnia meksykańska. Kino Luna przygotowało sylwestra filmowego z cyklu Luna Classic. W przerwach przygotowano poczęstunek w stylu hinduskim. Kino Muranów zaprasza na przedpremierowe pokazy najbardziej oczekiwanych filmów 2007 r. Gwarantuje również zabawę na parkiecie, poczęstunek oraz szampana. Natomiast propozycje Sylwestrowe warszawskich teatrów wyglądają następująco Teatr Dramatyczny zaproponował spektakl "Kobieta z morza" w reżyserii Roberta Wilsona. W takim miejscu koniecznie trzeba zadbać o modny makijaż sylwestrowy, fryzurę i oczywiście sukienkę.
Gala Sylwestrowa w Teatrze Narodowym będzie się składała z dwóch części. Pierwsza część koncertu to spotkanie z przebojami Kalmana, Lehara i Strausa, natomiast w drugiej części będziemy mogli usłyszeć najciekawsze piosenki z repertuaru Elvisa Presleya, Cesława Niemena oraz zespołu ABBA.
Teatr Wielki przygotował na sylwester w Warszawie najpiękniejsze fragmenty oper, baletów, operetek i musicali. Wystąpią: Chór, Balet i Orkiestra Opery Narodowej. Początek imprezy o godzinie 21:30. Gala Sylwestrowa w Sali Kongresowej. Przyglšdajšc się sylwestrowym propozycjom warszawskich klubów warto zwrócić uwagę na propozycję Klubu Blue Cactus i Iguana gdzie sylwestrową poprowadzi osobowość Radia PIN + Maciej Ulewicz.
Klub Stodoła na swoje pięćdziesięciolecie przygotował muzykę z lat od 60. do 90. Gwiazdš wieczoru będzie zespół Gang Bang. Klub Sheesha przygotował dla gości Sylwestra w klimacie Bliskiego Wschodu + rytmy arabskie, hinduskie i tureckie. W klubie Lemon będzie można natomiast potańczyć i odpocząć w rytmach muzyki chilloutowej. Wśród sylwestrowych propozycji warszawskich restauracji do najciekawszych należy oferta restauracji Ale Gloria, w której odbędzie się brazylijski sylwester. Będš pokazy karnawałowej samby w wykonaniu tancerek Danca Brasil a kucharze restauracji gwarantują pyszne jedzenie.
Cinnamon proponuje sylwestra rytmach od lat 60. do współczesności. W restauracji TAM-TAM zagra Dj Miki, dodatkowo kucharze zapewnią gościom urozmaicone dania. Natomiast klub PAPAYA będzie odkrywać przed nami tajemnicę i magię Dalekiego Wschodu, a bogaty bufet inspirowany kuchnią tajską oraz uświetniający zabawę DJ gwarantują niezapomnianą noc. Ciekawe propozycje sylwestrowe przygotowały także hotele. Hotel Polonia Palace zaprasza na Sylwestra z Klasyką. Sala Ludwikowska wypełni się dywiękami operetki i opery Mozarta, Gershwina oraz Ofenbacha. W hotelu Intercontinental zagra Katarzyna Orczyk a kucharze przygotujš wykwintne dania. Ciekawą propozycją jest oferta Hotelu Jan III Sobieski, gdzie odbędzie się Filmowa Gala Sylwestrowa. Zaproszeni goście mają poczuć się jak na hollywoodzkiej gali. W taneczny nastrój wprowadzi gości zespół Blues Brothers Band.

TANIE OFERTY SYLWESTROWE