OFERTY SYLWESTROWE
sylwester Zakopane      w górach sylwester
sylwester Gdańsk      morze sylwester
sylwester Mazury      Mazury sylwester
sylwester Wrocław      za granicą sylwester
sylwester Warszawa      Warszawa sylwester
sylwester Kraków      Kraków sylwester

POMYSŁY NA SYLWESTRA
sylwester słowacja      sylwester Słowacja
sylwester narty      sylwester na nartach
sylwester zakopane      Zakopane sylwester
sylwester agroturystyka      sylwester na wsi
sylwester tropiki      sylwester tropiki
sylwester wrocław      Wrocław sylwester

ZNAJDŹ TANI SYLWESTER


PRZYDATNE SERWISY
Wykupując tanie wczasy bułgaria możemy liczyć na wspaniałą pogodę i przyzwoity hotel

W tym sezonie wakacje dla singla nad morzem śródziemnym zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie

Nie każdy poradnik dla turystów jest wiarygodny i podaje sprawdzone w praktyce fakty

Jak co roku oferty boże narodzenie w tropikach cieszą się wielkim powodzeniem

Wybierając opcję austria narty w listopadzie z pewnością nie będziemy zawiedzeni

Sytuacja polityczna sprawia, że tanie wczasy turcja niosą za sobą coraz większe ryzykoSYLWESTER - nad jeziorem

Tradycją olsztyniaków, stało się wspólne witanie Nowego Roku podczas imprezy organizowanej pod ratuszem, choć sylwester nad jeziorem jest wciąż popularny. W programie przewidziany jest między innymi koncert olsztyńskiego zespołu Shannon (jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych zespołów na polskiej scenie folkowej), konkursy z nagrodami oraz dyskoteka w rytmach najbardziej lubianych, znanych i tanecznych utworów. Nowy Rok olsztynianie powitają burzą fajerwerków oraz toastem, który wzniesie Prezydent Olsztyna, Czesław Jerzy Małkowski. Całą imprezę poprowadzi Mariusz Korpoliński, aktor olsztyńskiego Teatru im. Stefana Jaracza. W zeszłym roku pod ratuszem bawiło się około 3,5 tysiąca olsztyniaków.

Już samo zamieszkanie w XIV-wiecznym zamku krzyżackim w Rynie jest atrakcją, a co dopiero sylwester dla seniorów ! O kreacje nie trzeba się martwić jubki, kontusze, pasy i inne stroje pasujące do staropolskiej zabawy dostaniemy na miejscu. Przed balem można wziąść lekcje tańca. A sam sylwester to oczywiście hulanki, swawole, ucztowanie przy suto zastawionych stołach i open bar, czyli trunki bez ograniczeń. Jeśli przyjedziemy z dziećmi, zatroszczą się o nie opiekunowie, będź też miały własny bal. Na chcących zostać w Rynie nieco dłużej czekają inne atrakcje: mazurski rejs statkiem z pochodniami, wieczór piękności dla pań (wizażystka, fryzjerka etc.), karaoke w zamkowym Night Clubie, joga, basen, jacuzzi, romantyczne kolacje przy świecach.

Ciekawy program krajoznawczy urozmaici święta i sylwester nad jeziorem w Hotelu Białowieskim. Przejażdżka kolejką wąskotorową po puszczy, zwiedzanie najsłynniejszych cerkwi i sanktuariów Podlasia jak Grabarka, Białowieża, Hajnówka plus koncert chóru cerkiewnego, występ zespołu folklorystycznego, wizyta w Rezerwacie Pokazowym Zwierząt i Multimedialnym Muzeum Przyrodniczym, a to tylko niektóre atrakcje imprezy sylwester na Podlasiu. Na kolacji wigilijnej pojawi się św. Mikołaj, będzie też wspólne śpiewanie kolęd. A w drugi dzień świąt sanna przez Białowieżę wozami lub saniami. W programie sylwestrowym koncert kapeli ludowej i projekcje filmów. Po północy goście przeniosą się pod wiatę koło hotelu, gdzie przy ognisku, pieczonym prosiaku, grzańcu i akordeonie obejrzą pokaz fajerwerków. Taki sylwester na warmii i mazurach z pewnością na długo pozostanie w pamięci.

TANIE OFERTY SYLWESTROWE